GroentenFruit Huis

Liveblog coronavirus GroentenFruit Huis

Geplaatst op 18 juni 2020

GroentenFruit Huis verzamelt relevante informatie, is actief in diverse structuren (nationaal en internationaal) om de belangen van onze leden en de sector te vertegenwoordigen. Inzet is continuïteit in de voedselvoorziening voor iedereen en de belangrijke rol van onze leden daarin.

Prioriteit is de gezondheid van alle werkenden in onze sector en de beschikbaarheid van voldoende personeel voor productie, beschikbaarheid van logistiek en belemmeringen in regelgeving en bij grensverkeer weg te nemen. In deze liveblog verwijzen we u naar de meest recente updates op onze ledenpagina.

Veelal verwijzen we middels links naar informatie van officiële instanties. De pagina's worden dagelijks aangevuld.

Bent u lid van GroentenFruit Huis en heeft u nog geen inlog? Neem dan contact met ons op en we helpen u verder. 


Dit liveblog is afgesloten


18 juni, 11:30 uur:

Nieuwe update in 'Landeninformatie' - Dit is de laatste update 


16 juni, 15:00 uur:

Nieuwe update in 'Logistiek/Supply Chain'


16 juni, 9:15 uur:

Nieuwe update in 'Protocollen'

  • Nieuwe posters toegevoegd (Engels, Pools en Roemeens). Lees verder

15 juni, 16:45 uur:

Nieuwe update in 'Landeninformatie'


Archief liveblog